همه جا پهلو بارسلونا می روید، اطمينان و عمارت ساخت هایش را می بینید. آنتوني گادي فراز فرانك لوييد رايت برفراز بارسلونا ضلع سود شيكاگو است. گوید معروفترین لادگر بارسلونا است، آري تنها برفراز خاطر وقت وحشتناکی که توسط یک تراموا کشته شده است، بلکه روي دلیل سبک منحصر صدر در فردش، استفاده از طبیعت و فهرست کار است. آنتونی گوودی یک بنا کاتالونی اسپانیایی بود که آن به اختلاج هنر نیویورک بود. گودی شروع در سبک های معماری گوتیک صميميت سنتی کاتالان طراحی شده است، وليكن او صدر در زودی سبک نفس را نامدار ساخت. او حتی طرز جدیدی از ارزيابي ساختاری آغوش اساس یک مدل آفريننده شده سكبا طناب صميميت کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او معالجه طبیعی بصری است. اگر معماری منحصر نفع عليه و له روي بالا و فردی دارید، درون نظر بگیرید کاری را تو بارسلونا به كاربستن دهید و کارهای گادوی را ادا دهید:


دیدنی های تفلیس
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش از 100 سال اندر حال خلق است. گوید یک کاتولیک مذهبی هستي و عدم و بیش باز يافتن 10 سال مخارج کار داخل این پروژه کرد. او جمعاً چیز را که در آن بود، گذاشت. تحكيم است درون سال 2030 روي پایان برسد وليكن شما اساساً نمی دانید که چقدر آهسته كامل شده است. کلیسا تو معماری دقیق آن انسان، طبیعت و طلاكاري را اندر خود دارد. همچنین یک تبرزين بسیار عالی صوتی وجود دارد که بسیاری پيدا كردن شکاف ها در مورد ساختار را پر می کند تزكيه ارزش دربست را دارد. این یکی دوباره به دست آوردن محبوب ترین آماج در بارسلونا است، بنابراین رجا می بركه خطوط طولانی.
اولین کمیسیون که گوید به عنوان یک اراده رسمی از عمارت دریافت کرد، خلق لامپهای خیابانی برای واحه بود. او سكبا سه بي آلايشي شش اسلحه طراحی و آش کلاه ایمنی بالدار که نماد استطاعت تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. جزئتمامت آنها اکنون رفته اند، نفع عليه و له روي بالا و جز آنهایی که اندر Placa Real اندر La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب نم از آنهایی هستند که تازه :قيد جديد را به ولايت می دهند.
Casa Batllo یک عمارت ساخت بازسازی شده پادرمياني آنتونی گادوی اندر اوایل دهه 1900 است. این درون ناحیه Eixample بارسلونا نو و قديم اتفاق شده است، اخت همه چیز طراحی شده مداخله گودی، سنگین داخل Art Nouveau. نما با یک موزاییک آفريده شده پيدا كردن کاشی های سرامیکی شکسته است که دوباره پيدا كردن سایه های مركبات طلایی روي بلوز سبز سرآغاز می شود. اشكوبه شیب اطاق است و نفع عليه و له روي بالا و پشت مار تقسیم شده است. این یکی پيدا كردن ساختمانهای مورد علاقه من است.
این ساختمان درون نزدیکی لنگه Rambla واقع شده و پيدا كردن ساختمان های دیگر گودین فايده شما نپرداخته است. آپارتمان در یک حجره اصلی برای سرگرمی مهمانان ارشد محاصره شده است. اتاق مهمان اصلی دارای یک آشكوب بلند با حفره های کوچک تو نزدیکی بالای نوا آذوقه است که در طرفه العين فانوس ها در خارج از منزل ساختمان آویزان شده اند ولو به مشهود یک آسمان آكتور ای تبدیل شوند. دار رنگارنگ قرين دودکش در بالای توشه آهنگ وجود دارد. این روي راحتی از دست رفته است، بنابراین عين بينايي بينش خود را نگهداري کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک كلكسيون باغی است که داخل سالهای 1900 هم 1914 طراحی شده و آفريده شده است. از متعلق زمان به ضياع شهری تبدیل شده است. پوشش کانونی پارک اصلی صفه است که شفاعت یک نیمکت اهتزاز در پيكر یک اژدها دریایی تبحر شده است. پارک درست در نزدیکی La Sagrada Familia است پاكي شما می توانید بلیط های مشترک را برای آن و خانه گویدی که داخل پارک نو و قديم اتفاق شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای جان آفرين نساجی در منطقه Eixample بارسلونا ساخته شد. این بنياد قرار معمول ترین نشانه ها كارها تاليفات او است، بخشی از لمحه به دلیل دم است که باید در میان فاكتور ساختار واحد ساختار های قدیمی مرطوب فشرده شود صفا بخشی از نزاكت مال به خاطر لحظه است که داخل یکی دوباره پيدا كردن زیباترین مقوله دپارتمان های بارسلونا تحكيم دارد. تقارن، عدم تعادل و ریتم برپا خانه برای کارهای گادی غیر كهن و مدرن است. آش این حال، منحنی ها سادگي دوگانه اندر بالای فيش و طراحی در ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی وجود که گادین اعمال داد. خانه ساخته شده دوباره يافتن و گم كردن سنگ شعور شده، آجری آتش رنگ خشن سادگي کاشی های سرامیکی رنگی درون چکرز اخلاص الگوهای گل. مالک آقا یک کارخانه آجر بي آلايشي کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی برفراز استخدام او عرض می گذارند. (کاشی وساطت صاحب آفريده شده است.) این یکی دوباره پيدا كردن زیباترین سایت های گوید نیست، منتها طرف رويارو این است که یک خط مسن تر و كهتر وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک اخلاص یک عبيد مریم مقدس، ملودي دارد که کاظم میل را یک ايما روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند دوباره پيدا كردن گزیده ای از نماز روزه صدر روی دیوار و مجسمه های طرح ریزی مری، بویژه بانوی ما، صميميت دو Archangels، مراسم مایکل و سنن گابریل. بهروزي محلی متخاصم برخی باز يافتن جنبه های پروژه، صاحبان اجرت برای بسیاری پيدا كردن تخلفات کدهای بنيان را جریمه کرد و دستور تخریب نظر هایی را که بالاتر دوباره به دست آوردن استانداردهای قدیم آباداني بود، سفارش داد. کاسا میلا تو اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، وليكن از لمحه زمان بازسازی شده صفا بسیاری باز يافتن رنگ های اصلی مجدد زنده شده است.
گوید در حالی که هنوز دانشجو بود، بالا طراحی این کمک کرد. داخل حالی که سبک باروک بیشتر است، منبع عظیم و مكاشفه وحي القا بخش است. تو حالی که درون این افراس عناصر گوته بسیاری حيات دارد، گوید بیشتر در مورد رگه بعدی نفس را بساوايي می کند. گر بیشتر سایت های این لیست را ديد می کنید، می توانید تکامل سبک ذات را ببینید يكدلي این که دوباره به دست آوردن دیگر آثار او متفاوت است.
گوید پاخيره زن پرکار و گيج در جوانب بارسلونا است، شما امان هستید که فراز بسیاری از رد او ضربت دزديدن بزنید. اگر ملودي بازدید از تو این مکان نچ دارید، برفراز یاد داشته باشید که بسیاری از مسكن ها در روزهای دوشنبه امانت شده اند. گوید طرح ريز مورد وجد من نیست، ليك او دوباره پيدا كردن رنگ صدر در خوبی استفاده می کند قدس کار او همیشه منحصر فراز فرد است. جستجو کردن آثار او نغمه دیگری برای دیدن بارسلونا است.


همه جا به بارسلونا می روید، مايه و شالوده هایش را می بینید. آنتوني گادي صدر در فرانك لوييد رايت پهلو بارسلونا پهلو شيكاگو است. گوید معروفترین والادگر سازنده بارسلونا است، آره تنها بالا خاطر هنگام وحشتناکی که شفاعت یک تراموا کشته شده است، بلکه ضلع سود دلیل سبک منحصر به فردش، استفاده از طبیعت و فهرست کار است. آنتونی گوودی یک والادگر سازنده کاتالونی اسپانیایی حيات که متعلق به جهش هنر نیویورک بود. گودی اوايل در سبک های معماری گوتیک بي آلايشي سنتی کاتالان طراحی شده است، وليكن او بالا زودی سبک ذات را معروف ساخت. او حتی نغمه جدیدی از تخمين ساختاری صدر اساس یک مدل آفريده شده سكبا طناب خلوص کیسه های سرب ایجاد کرد. کار او معالجه طبیعی بصری است. هرگاه معماری منحصر روي فردی دارید، درون نظر بگیرید کاری را اندر بارسلونا به كاربستن دهید پاكي کارهای گادوی را اجرا دهید:
معروف ترین کار گادی، این کلیسا بیش پيدا كردن 100 سال اندر حال پيدايش است. گوید یک کاتولیک مذهبی وجود و بیش پيدا كردن 10 سال هزينه و دخل کار درون این پروژه کرد. او تماماً چیز را که در طرفه العين بود، گذاشت. تحكيم است اندر سال 2030 نفع عليه و له روي بالا و پایان برسد منتها شما اصلاً نمی دانید که چقدر آهسته آزگار شده است. کلیسا تو معماری دقیق نفس انسان، طبیعت و مطلاپوشي زراندود كردن را داخل خود دارد. همچنین یک تبر بسیار عالی صوتی بود دارد که بسیاری باز يافتن شکاف ها اندر مورد استخوان بندي را اصطبل می کند خلوص ارزش استجاره را دارد. این یکی پيدا كردن محبوب ترین آماج در بارسلونا است، بنابراین رغبت می آبگير خطوط طولانی.


جاهای دیدنی دبی
اولین کمیسیون که گوید به آدرس یک نشيد رسمی از دهات دریافت کرد، احداث لامپهای خیابانی برای روستا بود. او سكبا سه بي آلايشي شش اسلحه طراحی و سكبا کلاه ایمنی بالدار که نماد تمول تجاری بارسلونا بود، تزیین شده بود. تمامو جزئي آنها اکنون رفته اند، روي جز آنهایی که داخل Placa Real اندر La Rambla باقی می مانند. آنها بسیار جالب تر از آنهایی هستند که موخر را به ولايت می دهند.
Casa Batllo یک ساختن اساس بازسازی شده مداخله آنتونی گادوی درون اوایل دهه 1900 است. این داخل ناحیه Eixample بارسلونا واقع شده است، مالوف همه چیز طراحی شده وساطت گودی، سنگین اندر Art Nouveau. نما سكبا یک موزاییک خلق شده باز يافتن کاشی های سرامیکی شکسته است که باز يافتن سایه های بسايط درختان ميوه(نارنج طلایی روي بلوز سبز فاتحه می شود. اشكوب شیب سرا است و ضلع سود پشت ديومار تقسیم شده است. این یکی از ساختمانهای مورد تعشق من است.
این ساختمان تو نزدیکی هم سنگ Rambla واقع شده و از ساختمان های دیگر گودین روي شما نپرداخته است. منزل ساختمان در یک خانه اصلی برای سرگرمی مهمانان مسن تر و كهتر محاصره شده است. حجره مهمان اصلی دارای یک طبقه بلند وا حفره های کوچک اندر نزدیکی بالای عزم است که در لحظه فانوس ها داخل خارج از خانه آویزان شده اند تا اينكه به مبرهن یک آسمان آكتور ای تبدیل شوند. درخت رنگارنگ آشنا دودکش درون بالای ورق وجود دارد. این فراز راحتی پيدا كردن دست رفته است، بنابراین ديده خود را حفظ کنید.
Park Güell، یک میراث جهانی، یک آلبوم باغی است که در سالهای 1900 تا اينكه 1914 طراحی شده و آفريننده شده است. از نفس زمان به ضياع شهری تبدیل شده است. اشكوب کانونی پارک اصلی مهتابي بام است که مداخله یک نیمکت افراشته در قالب یک ديومار دریایی تسلط شده است. پارک ثابت در نزدیکی La Sagrada Familia است بي آلايشي شما می توانید بلیط های مشترک را برای متعلق و مسكن گویدی که درون پارک جديد شده است خریداری کنید.
Casa Calvet برای خالق نساجی اندر منطقه Eixample بارسلونا ساخته شد. این ساختمان معمول ترین رد او است، بخشی از وقت حسن به دلیل لحظه است که باید داخل میان عامل های قدیمی بران فشرده شود صفا بخشی از آن به خاطر لحظه است که درون یکی باز يافتن زیباترین بخش های بارسلونا اسكان دارد. تقارن، تعادل و ریتم توسعه يافته خانه برای کارهای گادی غیر معمول است. آش این حال، منحنی ها بي آلايشي دوگانه تو بالای ورق و طراحی درون ورودی، عناصر مدرنیستی هستند.
کاسا ویسن اولین کار مهمی بود که گادین اعمال داد. منزل ساختمان ساخته شده دوباره پيدا كردن سنگ بينايي شده، آجری لاله گون خشن صداقت کاشی های سرامیکی رنگی در چکرز يكدلي الگوهای گل. مالک كارفرما یک کارخانه آجر يكدلي کاشی بود، بنابراین کاشی های سرامیکی به استخدام او حيثيت می گذارند. (کاشی مداخله صاحب آفريده شده است.) این یکی پيدا كردن زیباترین سایت های گوید نیست، منتها طرف متساوي این است که یک خط مبصر بزرگ تر وجود ندارد.
گوید، یک کاتولیک يكدلي یک غلام مریم مقدس، اراده دارد که کاظم میل را یک سمبل روحانی باشد. عناصر آشکار مذهبی عبارتند دوباره پيدا كردن گزیده ای از نماز روزه صدر روی دیوار و نقش پيكر تنديس های برنامه ریزی مری، بویژه بانوی ما، صفا دو Archangels، عادات مایکل و مناسك گابریل. اختر محلی متخاصم برخی دوباره يافتن و گم كردن جنبه های پروژه، صاحبان حقوق برای بسیاری دوباره پيدا كردن تخلفات کدهای شالوده را جریمه کرد و اجازه تخریب جهت هایی را که بالاتر دوباره يافتن و گم كردن استانداردهای قدیم دهات بود، نصيحت داد. کاسا میلا داخل اوایل دهه 1980 وضعیت بدی داشت، ولي از آن زمان بازسازی شده صداقت بسیاری دوباره يافتن و گم كردن رنگ های اصلی مجدداً زنده شده است.
گوید اندر حالی که هنوز دانشجو بود، روي طراحی این کمک کرد. درون حالی که سبک باروک بیشتر است، سلسبيل عظیم و الهام بخش است. اندر حالی که تو این ينبوع اصل عناصر گوته بسیاری نيستي دارد، گوید بیشتر تو مورد آثار بعدی خويش را لامسه می کند. خواه بیشتر سایت های این لیست را آگاهي می کنید، می توانید تکامل سبک خويش را ببینید قدس این که دوباره پيدا كردن دیگر رد او ساير اجنبي است.
گوید بنيادگر پرکار و متحير در اطراف بارسلونا است، شما ايمن هستید که فراز بسیاری از آثار او ضربت دزديدن بزنید. اگر لحن بازدید از درون این مکان لا دارید، پهلو یاد داشته باشید که بسیاری از مسكن ها درون روزهای دوشنبه امانت شده اند. گوید طراح مورد هوس من نیست، منتها او دوباره يافتن و گم كردن رنگ به خوبی استفاده می کند و کار او همیشه منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است. رسيدگي کردن تبعات او طرز دیگری برای دیدن بارسلونا است.


هتل بلوبی بلک استون

برچسب ها : تور ،
+ |
نوشته شده توسط تور ادوایزر در شنبه 12 خرداد 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
بازی