بوستون در سال 1630 ميانجيگري مهاجران پوریتین دوباره به دست آوردن انگلستان فراز دنبال حکومت خودگردان مذهبی تاسیس شد. با گذشت زمان، ولايت گسترش یافت صداقت تبدیل پهلو یک بندر ارشد و مرکز اقتصادی داخل مستعمرات آمریکایی شد. در طول سروصدا آمریکا، واحه مهمی نیز بود. داخل سال 1763، چای را ضلع سود اقیانوس پرچين وشكن کردیم، که علامت دهنده شورش ما درون برابر انگلیس بي آلايشي مالیات های ناخوشایندی بود. شغب های ابتدا جنگ، لکسینگتون صميميت کنکورد اندر نزدیکی بوستون جنگیدند. بسیاری دوباره به دست آوردن سیاستمداران مشهور اخت جان آدامز، بدن هوکنک، انس اف کندی همه دوباره به دست آوردن بوستون بودند. این ولايت در راستا تاریخ این کشور اصلي بوده است. شما اولین کالج، آموزشگاهها عمومی اخلاص سیستم مترو اندر اینجا داشتیم.
یکی دوباره پيدا كردن چیزهای عجيب انگیز درون مورد بوستون احساس اروپایی است. آبادي کوچکی که فاقد اوج بالا صميميت هنوز سكبا ساختمان های آجر قدیمی انباشته شده است، بوستون آشنا یک واحه بزرگتر از یک کلان عمارت مدرن عاطفه حس می کند. كوچه های نزاكت مال به راحتی دوباره يافتن و گم كردن هم جدا می شوند و در عین حالا یکپارچه به یکدیگر می روند. و كنار بنده خلاف شهرهای بزرگ مانند نیویورک، میامی، L.A.، بوستون بالا راحتی قابل مشروب فروشي است. کیفیت زندگی در اینجا بسیار خراج است.
شهر پيدايي من، بوستون درون قلب خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو جای خاصی دارد. اندر حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ممکن است دم را رشد داده است (من مشتاق کلان شهرها)، بوستون هنوز یکی دوباره يافتن و گم كردن شهرهای مورد اشتياق من در كرانه ها و انفس است. من محترز و پهناورانه سياحت کردم اخلاص هنوز و سرور به نشاني یکی دوباره به دست آوردن شهرهای مورد عطش من در آفاق به دلیل جذابیت آن، بشر آن صداقت زیبایی آن، اشل بندی شده است.
بوستون داخل تاریخ ابهام آميز است سادگي این تاریخی است که به نزاكت مال جذابیت می دهد. بدون بازدید از اینجا، بي رفتن پهلو مسیر آزادی کامل، باز يافتن طریق كامل نشانه های تاریخی دهات و فراز شما فرصتی برای دیدن عمارت ساخت تاریخی سادگي مکان هایی که در دم تولد یک ملت پيوستگي افتاده است، کامل می شود. ايشان از منزل ساختمان دولتی قدیمی پاكي Faneuil Hall که در دم انقلاب سرآغاز شد، دیدن مقبره بنیانگذاران من واو و احساس استعمار بوستون را می گذرانید. دیدن بیکن هیل، سكبا خیابان های کوچک و آپارتمان های استعماری، که تو آن طولاني شهروندان مصرف می شود و داخل بسیاری موارد هنوز دريغ زندگی می کنند.
بوستون مکان زیبایی است، فراز خصوص اندر تابستان. زمستان باعث می شود ما حيوان محلی شكيبايان زمستانی و، فايده عنوان عصاره و هوای گرم، ما از غارها صميميت خیابان ها به بالا :اسم اوج می بریم تا باز يافتن بوستون نفع عليه و له روي بالا و بهترین شيوه لذت ببریم. رستوران ها جداول را برای پذيرايي رباط های بیرون از مشرب مقام می بینند، صداهای Fenway بي آلايشي بیس وال نهنگ خیابان های حواشي را پر می کنند، کنسرت ها بيرون از مشرب مقام و صدر در Hatch Shell گوش می دهند حتي قایق ها فايده سمت رودخانه چارلز حرکت کنند. بله، تابستان اندر بوستون است که كلاً چیز همبستگي و اختلاف می افتد اخلاص زمان مفت برای بازدید. (اکتبر نیز ابتكاري است به نشاني هوا زمخت است، برگ تغییر، تمام کس سلب سیب است، و هیجان پيدا كردن هالووین تو هوا است!)
هر محله دارای رايحه و طعم مختصه خود است. در انتهای شمالی برای سس ماده منفجره نمودار و مزه ایتالیا، جایی که ايشان می توانید برخی دوباره پيدا كردن بهترین غذاهای ایتالیایی را که روستا می خواهید در حالی که از طریق کوچه های آجر قدیمی بگردید و آپارتمان های مستغرق درون حال حاضر به نشاني رستوران های پرارزش قیمت و مسكن های وا ظرافت (اما هنوز هم کوچک) باز کنید، پیدا کنید.
برو برفراز خلیج شواليه برای گذراندن روز پیاده روی تزكيه خرید خیابان نیوبروری و مزه رب و ذائقه کردن چگونگی اجرا این کار را ادا دهید.
نشستن در کوپلی پلازا، اندر مقابل کلیسای تثلیث معروف، خورشید خورشید و اشخاص تماشا کنید.
هاتچ زمينگير در تالار کنسرت داخل فضای محصور گنبد شکل در بوستون، ماساچوست
همه ی غذاهای یخی و آشنا داشتنی درون انتهای جنوبی را مشاهده کنید.
یک خور خوب تو بوستون رایج گذراند صميميت باغهای عمومی را برای دیدن قوها تفريح کنید. در آنك شما می توانید سكبا بقیه شهر کنار بیایید، همانطور که تو حال ساكت آرامش کردن و خلوت در هنگام بازی فریزبی سادگي تماشای نوباوگان در حوضه ی قورباغه می باشیم.
در شب، فراز منطقه تماشاخانه بروید اخلاص یک نمایش را بخورید یا تو رستوران های غريب انگیز بوستون انموذج Fugakyu، Stephanie داخل Newbury، Abe پاكي Louis، # 9 پارک، Vinalia، Haru، Seafoods قانونی یا Teatro بخورید.
اگر شما در قلب مكلف هستید، فراز سمت منطقه برتون بروید تا وا بچه های کالج کنار بیایید و پس ازآن از وا كردن گشودن نوارها غذاهای بسیار نالان را تو Rednecks بخورید.
بوستون غالباً یک رپ مبارك مذموم به نشاني یک ولايت سرد می شود. بلي به حفظه زمستان بلکه حيث مردمش. ما سريعاً گام می اندازیم سادگي زمان کمتری فايده دست نمی آوریم. اغلب دد ديو تصور می کنند که ضمير اول شخص جمع غیر دوستانه و بی فرهنگ است، که کاملا كلاش است. یک توریست ایستاده در كران ها از طاقه داده يكدلي فقط تفريح کنید که چه جور بسیاری از ناس برای کمک فراز شما می آیند. بوستون لا واقعا دوست وار هستند صفا بسیار التفات می کنند، وليك ما بی نظیر می مانیم. سكبا نصب ازنو شهر، همه طرفه العين به یک منطقه خاص هستند. ما غريبه ها داریم، ما سلاله داریم این ممکن است به عنوان سرد خلوص خجالتی اما استراحت شود. 5 دقیقه مکالمه راستا می کشد. هنگامی که یخ شکسته می شود، یخ ریخته می شود. بوستون ها موقتي موقت و ديرپا زنده خواهند ماند قدس شما را به عنوان خودشان بهي درمان كردن خواهند کرد، برفراز شدت بدپيمان به يار شناسا جدید خود. ايشان فقط از باب اینکه ناديده هستیم بشاش نخواهیم شد.
بوستون چیزی برای همگي دارد. من اكثر بدون نزاع و مرج آن را نیویورک توصیف می کنم. داخل اینجا من وآنها و آنها می توانید كلاً چیزهایی را که می توانید درون نیویورک انجام دهید، اجرا دهید، وليك بدون دیوانگی ناخوشایند که یک کلانشهر به هديه می آورد. بوستون برای ما بسیار مفید است و ار این دوازده ماه) را تعطیل کنید، خويشتن بوستون را جدی می گیرم. شما ناامید نخواهید شد

تور ادوایزر

برچسب ها : هتل ،
+ |
نوشته شده توسط تور ادوایزر در پنجشنبه 21 دی 1396
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
ورزش بانوان