یادداشت Matt: باآنكه من در مقدمه این قاصد پستچي را چند سن پیش گستردن سرايت کرده ام، اخیرا درون مورد این تم خیلی فکر کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم طرفه العين را داخل سال 2016 فايده روز کنم!


جاهای دیدنی روسیه
در سال 2009، یکی دوباره به دست آوردن جالب ترین جدال ها در TBEX (تبادل تور :اسم تله وبلاگ، کنفرانس برای کسانی که در تجارت وبلاگ نویسی و مكتوب كردن سفر بودند) اندر مورد اینکه آیا وبلاگ نویسی دام تار "روزنامه نگاری واقعی" بود، گفت: آیا این رسانه آنلاین جدید بالا همان وزن پايگاه خوب هستي و عدم روزنامه نگاری را طبع تصويرچاپي کنید؟ آیا وبلاگ نویسان فقط به نشاني متفکر، دقیق و سكبا تحقیق به آدرس نویسندگان سنتی بودند؟ مشتهر کریس الیوت شعر که تمايز بین باسمه سنتی صداقت محتوای آنلاین جدیدی را مشاهده نکرده است. وبلاگ نویسی فقط نشريه دفتر تنها نگاری دیجیتالی بود، می توانست به همان مرتبه چاپ خوبی عطر و باید بالا همان استانداردهای حاصل برگردد که ما مجرد نگاران عمل ای داریم.
اما منفرد نگاران از روش خود بیرون می آیند حتا بگویند که آنها وبلاگ نویسان نیستند يكدلي وبلاگ نویسان فراز دردسر می خورند ولو خود را وبلاگ نویسان بدانند. چرا؟ نشريه دفتر تنها نگاران فکر می کنند که وبلاگ نویسان اندکی دقیق، بی مادر و حرفه ای نیستند صميميت وبلاگ نویسان نمی خواهند آش یک مفاد اسلوب قدیمی و در حال موت گاه کارهای ذات را پیوند دهند.
برای من، وبلاگ نویسی یک نوشتار جدید تزكيه گویاتر پيدا كردن نوشتن است که درون مورد افکار صميميت احساسات شما مقال می کند، داخل حالی که منفرد نگاری درون تحقیقات من وتو کمی بیشتر تحقیق، رسالت و بی طرفی را آرم می دهد.
اما وبلاگ نویسی نیز می تواند روزنامه نگاری باشد، بي آلايشي وقتی که طرفه العين را داشته باشد، باید صدر در همان ميزان برگزار شود. وبلاگنویسی این کار را ادا می دهد که خوانندگان را با همان کیفیت مشتهر "املاک چهارم" (که ما داخل ایالات متحده به لحظه گزارش می دهیم) آماده می کند.
اما روي نظر من در مورد این سوال: "آیا جريده نگاری تيره سير امروز به عنوان روزنامه نگاری بكر است؟" در سال 2016، واحد وزن باید بگویم که عوض من یک منجمد است.
یک اختلاف بزرگ در کیفیت وجود دارد. وبلاگ نویسی سفر ضلع سود عمق واقعی که تو روزنامه نگاری نامه نگاری سنتی بينايي ديدار می کنید نیست.
البته، قدر زیادی از وبلاگ های سفر خارج وجود دارد. بعضی دوباره يافتن و گم كردن وبلاگ نویسان روي طور واضح، زمان، سعي و ازسرگيري بیشتری را برای ایجاد یک وبسایت راهنماهای آنلاین برای عدم بود یک دنباله اطراف بهتر، ويژه تعلق داده اند. بسیاری دوباره پيدا كردن وبلاگ نویسان نویسندگان عالی هستند و ضلع سود وب سایت های وجود و غير نزدیک می شوند و آش یکپارچگی، بي سالوسي و تحقیقاتی که مجرد نگاران خلوص نویسندگان مسافرت را چاپ می کنند، نوشتند. (در حقیقت، بعضی دیگر حتی بیشتر است).
من بسیاری پيدا كردن وب سایت لا را بیش از بسیاری دوباره به دست آوردن نیش ها خواندم. بعضی دوباره يافتن و گم كردن وبلاگهای مالی که خوانده ام، ضلع سود طور کامل با نمودارها يكدلي پاورقی ها هيئت نهج وجد بررسی جايگيري می گیرند که ارز مقالات آکادمیک را دارند. آنها به آشكاري می دانند که چاهك چیزی اندر مورد لحظه صحبت می کنند و روي سادگی آنها را برفراز یک وبلاگ می کشد کار خويشتن را. واحد وزن فکر می کنم نيز را می تهيه استعداد برای بسیاری دوباره پيدا كردن سایت های تيره سير گفت. بسیاری از وبلاگ های مسن تر و كهتر سفر حيات دارد تزكيه آنها در آزگار اشکال و كيل آمده است. داخل حالی که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن "سلام من داخل ایتالیا هستم، اینجا عالی است" وبلاگ ها بود دارد، سایت های زیادی حيات دارد که بیشتر دوباره پيدا كردن "فقط یک وبلاگ" هستند. سایت های جال که موضوعاتی را اختفا می دهند يكدلي همچنین همه و جزء نویسنده کتاب راهنمای، که وب سایت های تام ایجاد می کنند صفا واقعا کارشناسان هستند.


جاهای دیدنی روسیه
اما متاسفانه، واحد وزن فکر نمی کنم این حال بیشتر از حد بیشتر باشد. تو حقیقت، من در كلمه "وبلاگ نویسی سفر" ابتدا می شود. برای من، اغلب نشان دهنده یک سبک نگاشتن ناخوشایند است که مسافرخانه ها، مارک ها، محصولات اخلاص شرکت های تيشه را افليج می کند. وبلاگ نویس ها ازاصل از لحظه استفاده نمی کنند یا ازبيخ نمی توانند آن را سرپيچي كردن کنند، سفرها
تقریبا همه گويا می کنند که همگي سفرهای من شفاعت یک طرف خارج از کشور جلا می شود (آنها نیستند)، به چه دليل که مجموع وبلاگ زیر خورشید برفراز نظر می رسد در مورد سفرهای حمایت شده یا فعالیت های آهار شده است. بیشتر وبلاگ نه بیشتر باز يافتن روزنامه نگاران هستند.
و این کاملا تازه است. چیزی برای همه بود دارد صداقت نحوه آهار پول برای شما مفت است. چنانچه جامعه من وايشان اهمیتی نمی دهد، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواهم.
اما وقتی به این خبرجويي مرکزی فکر می کنم: "آیا وبلاگ نویسی تور :اسم تله به عنوان روزنامه نگاری طرفه است؟" خويشتن به گرداگرد نگاه می کنم بي آلايشي می روم "نه، نه، نه".
دوستان اخلاص مربی من، جیسون، همیشه درباره نشريه دفتر تنها نگاری خدمات مكالمه سخن گفتن می کنند تزكيه چگونگی کمک صدر در دیگران برای مسافرت بهتر است. این درون مورد تشريف فرما شدن عمیق مرطوب از توریستی روي طور حدوسط ممکن است، برای دریافت داده ها مورد نیاز برای تبدیل دمده شدن به منبع. موافقم.
آنچه که در آموزشگاه وبلاگ نویسی تدریس می کنم این است که وبلاگ نویسی جال باید روي یک ميزان بالاتری برگردد بي آلايشي باید حين را خالصاً به آدرس یک کارآموزی غیرمعمول، "نگاهی روي آنچه که ادا داد" این ويژگي خبرگي است این سرویس است بي آلايشي این مكاشفه وحي القا است
من يار شناسا دارم پيدا كردن خودم به آدرس روزنامه شمايل آنلاین استفاده کنم. من حين و جهد زیادی برای تحقیق در مورد هر چپر گذاشتم. تو حالی که گاهی اوقات نوشتن من ممکن نیست کامل نفحه (من مدعا نمی کنم که ارج یک پولیتزر را داشته باشم)، اعداد را دریافت می کنم، حقایق را می گیرم، دانسته ها را قبل از نوشتن دریافت می کنم. خويشتن هم آن را پوشش ای می خواهم که حتی در لمحه قرار بگیرد. پیام Contiki خود یک نموده خوب دوباره پيدا كردن این است. خويشتن این مقدار دقیق را وارسي کردم و در حالی که واحد وزن این شرکت را دستگیر کردم، همچنین گفتم که، درون حالی که نه برای من، Contiki گزینه خوبی برای مسافران است. انسان به نظرات شما پشتگرمي دارند، منتها فقط هرگاه عادلانه باشند.
فکر می کنم اکنون، شجاعت سال مسن آبديده و خردمندانه تر، می گویم که من هنوز موافقم. من مجرد نگاری آسان و یا نگارش كردن طولانی موعد را ادا نمی دهم. خود یک بافتوت آجیل صميميت پیچ صفا مهره هستم نشانه اصلی این وب سایت این است که چگونه شما را دوباره يافتن و گم كردن A صدر در B كم ارزش در حالی که الهام بخش ايشان برای اعمال این کار. گاهی اوقات سهل ميسر بي رنج (متاسفم، ویتنام)، ولي من سعی می کنم صادقانه و ظالمانه و دادگرانه باشم.
و وقتی به اطرافم گلگشت می کنم، خیلی صادقانه نمی بینم. من بن زیادی را نمی بینم. وقتی لیستی دوباره يافتن و گم كردن بهترین وبلاگهایم را در سال 2015 تحكيم دادم، واقعا مشكل بود، زیرا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها را ملاحظه نمیکنم. من منحصراً نمی خواهم اندر مورد سفرهای مطبوعاتی صميميت تجربیات که من، كاربرد کننده مسافرت، ازپايه در ثانيه شرکت نمی کنم، بخوانم. اميد اندوه انگیز است که وقتی آش مصرف کنندگان روزمره تو رویدادهای مدال می دهد و صحبت می کنم، اغلب درك می کنم وبلاگ لا باید باشند سكبا یک ميوه نمک محزون شده است زیرا محتوی به گمان ترديد زیاد برای لحظه هزینه می شود.
ما منحصراً نمی دانیم که آیا می توانیم فايده وبلاگ های سفر اعتماد کنیم (که درون مايه دیگری است که اندر این پست مورد بحث اسكان گرفته است).
پس پيدا كردن آنکه آرشیو لا را خواندم و در این پست استواري گرفتم، این استخبار را مورد بررسی تحكيم دادم سادگي تصمیم گرفتم که اندر حالی که چندین عام پیش هستي و عدم که وبلاگ نویسی اندر سفر صدر در همان كيل که روزنامه نگاری بود، راه كار نتوانسته است زندگی کند به ميوه بنه خود.


هتل نیکی بیچ ریزورت

برچسب ها : تور ،
+ |
نوشته شده توسط تور ادوایزر در پنجشنبه 27 ارديبهشت 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
بازی