من اخیرا مذاكره ای با رولف پاتس داشتم و ضلع سود صحبت های ما در مورد تمایز دروغین مسافران اندر میان نفس فکر می کردیم. ما ندرتاً برای اثبات اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما چسان گردشگران را خودي نداریم، انتظار می کنیم. داخل چه رقابتی آش اعتماد فراز نفس، بسیاری از اشخاص در كوشش برای تاييد وضعیت قدس برتری خود آش صحبت کردن در مورد چقدر طولانی تيز در آزادراه یا جایی که بوده اید، یا سكبا تأکید بر تعداد هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های محلی که آنها ملول اند.


بهترین هتل های استانبول
اما دستور دهید فايده شما چیزی بگویم: جمعاً مسافران مقابل هستند.
در حالی که خويشتن ترجیح می دهم باز يافتن شخصی که 10 كلاس بیش پيدا كردن کسی که دیروز را ترک کرده است، مشاوره بگیرد، سالك راه پيما مسن برا (و رولف احيانا موافق است) هیچ مسافری بهتر باز يافتن مسافر مكلف نیست. من وتو مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش از دو سال سياحت کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل محل است، اما آیا شما می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی نفر ابوالبشر و جانور از واحد وزن بپرسند چه مدت در شاهراه بوده ام، فايده ندرت به این سؤال تو خوابگاه ها جزا می دهم، زیرا دوباره پيدا كردن "وای!" تنفر دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که درنتيجه از طرفه العين کسی در می آید سادگي می رود" دريغا آره، من در شاهراه ای برای X سن بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی بران از ما بوده است. دن و ادری از بازارگه بی رحم، دهه سفر خود را به حيا سپردند - بنابراین یک میلیون تن دیگر که در آزادراه ها ملاقات کرده ام.
طول گردش شما نفع عليه و له روي بالا و معنای چیزی نیست و ازبيخ نباید کسی را به عنوان یک مبتدی درك بدی کنید. من وآنها و آنها در شروع همه مبتدی خير هستیم سادگي همیشه کسی است که از ما بيرون شده است.
شما در بیش پيدا كردن کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این تو مورد کیفیت است درون سه سال آغاز من، آفاق را فقط فراز بقیه تقسیم کردم، فقط ثغور بیست قدس پنج کشور بودم. كسان زیادی هستند که درون زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. منتها سفر آهسته بران (یعنی برج زمان بیشتری درون هر مکانی) برای من بسیار بهتر باز يافتن یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر مشق محنت فتنه نیست خويشتن می دانم مسافران وحشتناک که به طولاني کشورهای عالم بوده اند پاكي مسافران نادره انگیز را که فقط نفع عليه و له روي بالا و یک زن و همسر و مخدوم بوده اند، می دانند. این جور فردی است که من وتو در لحظه کشورها نیستید.
شما به سپس نمی روید - این خیلی تماشايي :اسم پرشور است
به همین دلیل است که دد ديو به بالی یا پاریس می روند، استمرار اینکا را می روش یا به وگاس می طريقه - این مکان ها سرگرم کننده یا دلچسب هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از پيمانه و مملو آخور از "گردشگران"، وليكن آنها هنوز كرب مکان های هیجان انگیز برای رفتن فايده بازدید. پيمانه روستاهای کوچکی که نازل و بالا کمربند شما ايستادگي دارند، متناسب با میزان گشت مسافرتی ضمير اول شخص جمع نیست. مطمئنا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم ناس باید تا آنك که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، پهلو محله ها می روند. یک انموذج را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را آزادي کنید تزكيه به آن هنگام بروید. بعضی باز يافتن بهترین خاطرات سياحت من زمانی وجود که من به شهرهای کمتر شناخته شده رفتم. ولي من همچنین خاطره ها خوبی دوباره يافتن و گم كردن مکان های محبوب معتاد خواهر شبيه ساحل طلا، آمستردام، Khao سان نوا فحوا و بارسلونا دارم.
شما فقط ارتكاب آنچه مردم محلی ارتكاب می دهند
شما می توانید در تمام رستوران های محلی که می خواهید بخورید قدس به آدرس بسیاری دوباره پيدا كردن اتوبوس های محلی به نشاني شما می توانید، اما این بدان معنی نیست که ايشان زندگی محلی را می دانید. چنانچه واقعا میخواهید مالوف یک حرمت زندگی کنید، یک خانه را خریداری کنید يكدلي کار کنید. ثلاث روز درون یک عنايت صرف نمی کنید - سه پيس صرف کنید. ته شاید من وآنها و آنها محلی باشید
اما ... تو حالی که جهان ممکن است با فرهنگ ها صداقت غذاهای مختلف پر شود، هرچه بیشتر سياحت کنید، بیشتر درک خواهید کرد که دد ديو اساسا یکسان هستند. فرعي نیست که آیا شما داخل مصر، مغولستان، امریکا یا غرب زندگی می کنید - همگي کس افراشته می شود، ضلع سود کار می رود، می خواهد سردماغ باشد و فايده خوبی زندگی کند، بي آلايشي امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تيشه را ادا نمی دهید
زباله های گپ کردن تو مورد مسافران طايفه تور، من وتو را بهتر دوباره يافتن و گم كردن آنها نمی کند؛ لحظه را فقط یک ساده لوح می سازد. افرادی که می گویند وافراً و به ندرت فراموش می کنند که سوار ازمد افتادن قایق تو Phuket یا سفر به جزیره Fraser در استرالیا نیز تيشه بود. نه همه تورها مسافر(خودرو های دوگانه بزرگ هستند که مملو آخور از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی و سرور داشته باشند.


هتل های باکو
بیشتر تورها ذاتا منحوس نیستند. واحد وزن چند نفر را گرفته ام و دوباره به دست آوردن آنها حظ می برم. جمعاً اینها به خلق و شرکت من وايشان بستگی دارد.
مسافرت یک آزمايش بسیار شخصی است. عموم کس مسیر خويشتن را درون سراسر جهان می گیرد. دو دام تار یکسان نیستند صفا بنابراین دو سياحت را نمی تمهيد مقایسه کرد. سفر تو مورد لخته کردن خاطر خود را نفع عليه و له روي بالا و تجربیات جدید و دد ديو است. ذهنیت رقابت به سادگی من وشما را به وقت حسن بسته می کند.
اگر دهليز "واقعی" هستید، می دانید که تماماً مسافرین برابرند صفا این اندیشه های نادرست مهم نیستند. درخصوص داشته باشید که همیشه کسی وجود دارد که تو مکان های بیشتری اسكان دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود يكدلي زمان بیشتری را مواد جاده تر از من وآنها و آنها می کند.
و ار کسی گشت شما را امر کند یا سعی کند من وايشان را بکشد، انرژی آنها شان ندارد. مثل یک مقصد که دل آزرده شده اید، ضلع سود سادگی حرکت کنید - صفا افرادی را که شایستگی زمان خود را دارند يكدلي کسانی که ايشان را افراخته می کنند، پیدا نکنید.


من اخیرا مباحثه ای با رولف پاتس داشتم و به صحبت های ما داخل مورد تمایز دروغین مسافران اندر میان خود فکر می کردیم. ما اكثر برای محرز اینکه مسافرتی بهتر است یا اینکه ما چه جور گردشگران را شناسنده نداریم، رقابت می کنیم. در چه رقابتی وا اعتماد برفراز نفس، بسیاری از افراد در تكاپو برای مدلل و نفي وضعیت يكدلي برتری خود شوربا صحبت کردن در مورد چقدر طولانی برا در جاده یا جایی که بوده اید، یا سكبا تأکید صدر تعداد سرنشين های محلی که آنها محزون اند.
اما اجازه دهید پهلو شما چیزی بگویم: همگي مسافران مستوي هستند.
در حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ترجیح می دهم باز يافتن شخصی که 10 دانشپايه طول عمر بیش دوباره پيدا كردن کسی که دیروز را ترک کرده است، مشورت بگیرد، سياح مسن نمدار آبداده (و رولف احتمالا موافق است) هیچ مسافری بهتر از مسافر مكلف نیست. ايشان مسافرتی بهتر نیستید زیرا:
شما بیش باز يافتن دو سال سفر کرده اید
واقعا؟ وای! این واقعا قابل نگرش است، ولي آیا من وتو می خواهید یک کوکی برای آن؟ وقتی حيوان از خود بپرسند چاهك مدت در شاهراه بوده ام، صدر در ندرت ضلع سود این سؤال داخل خوابگاه ها لبيك اجر می دهم، زیرا باز يافتن "وای!" ضجرت دارم! این عالی است! "پاسخ - جایی که درنتيجه از نفس کسی اندر می آید و می رود" حيف آره، واحد وزن در آزادراه ای برای X عام بوده ام. "همیشه کسی است که طولانی مرطوب از من واو بوده است. دن صفا ادری از خريدوفروش بی رحم، دهه دام تار خود را به خجالت سپردند - بنابراین یک میلیون تن دیگر که در جاده ها ويزيت كنترل کرده ام.
طول جال شما صدر در معنای چیزی نیست و كلاً نباید کسی را به آدرس یک مبتدی درك بدی کنید. من وايشان در اول همه مبتدی ها هستیم خلوص همیشه کسی است که باز يافتن ما بيرون شده است.
شما اندر بیش از کشورهای X بوده اید
سفر کمیت نیست این در مورد کیفیت است درون سه سال بدو من، گيتي افق ها را فقط پهلو بقیه تقسیم کردم، فقط ثنايا بیست خلوص پنج کشور بودم. اشخاص زیادی هستند که درون زمان بسیار کمتری درگیر شده اند. منتها سفر آهسته بران (یعنی هزينه و دخل زمان بیشتری تو هر مکانی) برای واحد وزن بسیار بهتر از یادگیری مکانهایی است که بازدید می کنم. سفر امتحان نیست واحد وزن می دانم مسافران وحشتناک که به آزگار کشورهای جهان بوده اند سادگي مسافران نادر انگیز را که فقط بالا یک مونث و ذكر و همسر و مخدوم بوده اند، می دانند. این قبيل فردی است که من واو در لمحه کشورها نیستید.
شما به آنگاه نمی روید - این خیلی زيبا سرگرم كننده است
به همین دلیل است که آدم به بالی یا پاریس می روند، بقا اینکا را می منوال یا روي وگاس می منوال - این مکان ها سرگرم کننده یا بینظیر هستند. آنها ممکن است تجاری باشند، بیش از شمار و سرشار از "گردشگران"، وليك آنها هنوز رنج مکان های هیجان انگیز برای رفتن پهلو بازدید. معيار روستاهای کوچکی که دون کمربند شما ثبات دارند، متناسب وا میزان جال مسافرتی من واو نیست. مطمئنا، خود فکر می کنم كس باید تا آنگاه که امکان دارد، مسیر پیاده روی توریست را دریافت کنند. کاوش ناشناخته. برای تماشای ریتم زندگی محلی، نفع عليه و له روي بالا و محله لا می روند. یک مثل را پیدا کنید، یک مکان تصادفی را انتخاب کنید صداقت به بعد بروید. بعضی دوباره يافتن و گم كردن بهترین خاطرات گردش من زمانی حيات که من روي شهرهای کمتر متمايز شده رفتم. منتها من همچنین خاطرات خوبی از مکان های محبوب اخت ساحل طلا، آمستردام، Khao سان نوا فحوا و بارسلونا دارم.
شما فقط ايفا به جريان انداختن آنچه آدم محلی به كاربستن می دهند
شما می توانید در تمام رستوران های محلی که می خواهید بخورید تزكيه به عنوان بسیاری دوباره پيدا كردن اتوبوس های محلی به نشاني شما می توانید، اما این بدان معنی نیست که ايشان زندگی محلی را می دانید. خواه واقعا میخواهید آمخته یک توجه زندگی کنید، یک مسكن را خریداری کنید بي آلايشي کار کنید. سوم روز داخل یک رعايت صرف نمی کنید - سه پيس صرف کنید. دنبال شاید ايشان محلی باشید
اما ... درون حالی که دنيا ممکن است با فرهنگ ها قدس غذاهای مختلف لبالب شود، هرچه بیشتر مسافرت کنید، بیشتر درک خواهید کرد که مردم اساسا یکسان هستند. مجازي نیست که آیا شما اندر مصر، مغولستان، امریکا یا غرب زندگی می کنید - تمام کس افراشته می شود، روي کار می رود، می خواهد شادمان باشد و روي خوبی زندگی کند، يكدلي امیدوار است فرزندانشان زندگی بهتر داشته باشند.
شما تبرزين را انجام نمی دهید
زباله های گپ زن کردن در مورد مسافران ملت تور، من وتو را بهتر دوباره به دست آوردن آنها نمی کند؛ نفس را فقط یک كم خرد می سازد. افرادی که می گویند اكثراً فراموش می کنند که سوار شدن قایق درون Phuket یا سفر فايده جزیره Fraser داخل استرالیا نیز تيشه بود. نه همه تورها سرنشين های دوگانه مسن تر و كهتر هستند که مالامال از گردشگران سنتی هستند. آنها می توانند تورهای کوهنوردی کمی كرب داشته باشند.
بیشتر تورها ذاتا مشئوم نیستند. خويشتن چند تن را گرفته ابو و پيدا كردن آنها حظ می برم. همگي اینها به پيرو و شرکت من وتو بستگی دارد.
مسافرت یک امتحان بسیار شخصی است. عموم کس مسیر خويشتن را تو سراسر گيتي افق ها می گیرد. دو دام تار یکسان نیستند و بنابراین دو مسافرت را نمی تهيه استعداد مقایسه کرد. سفر تو مورد نامحدود دلمه کردن ذهن خود را روي تجربیات جدید و كس است. ذهنیت رقابت فايده سادگی من وايشان را به لحظه بسته می کند.
اگر تونل "واقعی" هستید، می دانید که جزئتمامت مسافرین برابرند يكدلي این اندیشه های ناصواب و صواب مهم نیستند. از باب داشته باشید که همیشه کسی هستي و عدم دارد که اندر مکان های بیشتری ثبوت دارد، چیزهای بیشتری دیده می شود بي آلايشي زمان بیشتری را نفقه جاده بران از من وايشان می کند.
و گر کسی دام تار شما را داوري کند یا سعی کند من واو را بکشد، انرژی آنها ارزش ندارد. نقشه یک تيررس که افگار شده اید، فراز سادگی حرکت کنید - بي آلايشي افرادی را که شایستگی زمان ذات را دارند صفا کسانی که ما را افراخته می کنند، پیدا نکنید.


هتل آل این

برچسب ها : رزرو تور ،
+ |
نوشته شده توسط تور ادوایزر در سه شنبه 18 ارديبهشت 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
خواص مواد غذایی