وقتی من درون دانشگاه بودم، بسیاری پيدا كردن دوستانم در خارج پيدا كردن کشور تحصیل کردند. همه آنها باز يافتن زندگی در حال تغییر اخبار و تجربیات برگشتند. آنها آن را یک فیلم به نظر می رسند و حين چیزی وجود که خود همیشه پيدا كردن انجام نزاكت مال فکر می کردم. بودن تو یک کشور خارجی، یادگیری كلمه جدید، بدعت خودتان، ملاقات وا دختران يكدلي توانایی قانونی نوشیدن. برای یک اتابك کالج، لمحه را مانند آروين کامل صيت کرد.
هتل های ارمنستان
به به جز من ازپايه رفتم من هرگز خیلی ترسیدم ترس باز يافتن آنچه پراكندگي می افتد، اما می ترسد دوباره به دست آوردن چیزی که من پيدا كردن دست می دهم خانه. اگر واحد وزن چیزی باز يافتن دست بدهم، هیچ مهلت واقعا ايمن نیستم که چی چیزی بود جز اینکه خود می دانستم که نمی خواهم آن را دوباره يافتن و گم كردن دست بدهم. من نمیخواهم داستانهایم را از دوستانم بشنوم. من می خواستم بخشی از آنها باشم. در ذهنم می دانستم که می توانم فرهنگ های خودم را درون خارج پيدا كردن کشور ایجاد کنم، ولي در مورد رمان هایی که من دوباره پيدا كردن دست می دهم، خیلی از لحظه ها می ترسم.
و من پيدا كردن این تصمیم ضلع سود این هور و قمر پشیمانم.
من رخصت دادم ترس كنار بنده زندگی خود حکومت کنم. من سكبا شیطان که می دانستم رفتم، ساده مرطوب بود. من راه آسان را بیرون کردم
اگر دستور بدهم دوباره يافتن و گم كردن سفر خودم را باز يافتن سفر بیرون کنم مدل این که درون کالج بود، من هرگز آفاق را امتحان نکرده بودم و درون مسیری که خويشتن را صدر در این زندگی هدایت کرد، مقدمه شد. من آروين فوق العاده ای را کنار گذاشتم براي اينكه یک محصول ترسیدم. من داعيه ندارم که این پراكندگي بیفتد.
اجازه ندهید بي تابي شما را پهلو عقب برگرداند در پست های قبلی، من در مورد اینکه به چه نحو زمان مناسب سفر بالا دلیل ميانه روي و اسراف و تو مورد اینکه چگونه مجرد و متاهل راز بالا سفر درازمدت میل است، رد شده است. اما حتی کسانی که بزرگترین تمایل بالا سفر را دارند، می توانند از بي تابي عقب تتمه باشند. این می تواند ما را استعمال کند بي آلايشي ما را خلف نگه دارد.
همیشه نهان شده بران از ناشناخته است که همیشه آسان خيس است. همانطور که هلندی می گوید، "او که درون خارج از آپارتمان خود در اينك حاضر شاق ترین بخشی پيدا كردن سفر خود را درقفا او است."
ترس از آنچه که ممکن است از دست بدهیم، دد ديو زیادی را در مسكن نگه می دارد. اگر کسی نهان و سترون شود چه؟ متاهل؟ در مورد شهرآرايي ها چی؟ پیشگامان پايان هفته دیوانه؟ مکان های مورد وجد من برای خوردن؟ این فهرست بقا می یابد
اما اگر آش هر مسافر گفتگو كردن کنید، همه آنها فايده شما یک چیز می گویند: هیچ چیز به خانه تغییر نمی کند. افراد ممکن است یک گرفتاري جدید یا یک شناخت دختر جدید بگیرند. شاید آنها حرکت کنند کسی ممکن است زناشويي کند یک رستوران ممکن است نزدیک آرزو بادا نوار ممکن است دیگر خنک شود. اما زندگی روزانه همان خواهد بود و زمانی که شما نزاكت مال را می دانید، باز يافتن خود اندوه می آورید که وجود و غير را ترسانده اید.
زندگی هرگز همان بخت را دو ثمره به من وتو می دهد هرگز فرصتی دیگر نخواهید یافت درب مسدود و آزاد نمی شود هنگامی که آنها را بسته، آنها را برای خوب وديعه درستكاري شده است. مسافرت بسیار ساده تر از آنچه من واو فکر می کنید. هنگامی که اولین رجل را از در می برید، همه و جزء چیزی ممکن است. این که آیا جال دو هفته ای نفع عليه و له روي بالا و بالی، یک سياحت طولانی درون سراسر جهان، بي آلايشي یا اندر نهایت ستاندن خانواده برفراز دیزنی، اکنون در اينك رفتن است، چون شما دنیای كاپيتان را دوباره يافتن و گم كردن دست ندهید.
از آنگاه که اندر نهایت، شما پيدا كردن اینکه پشیمان خواهید شد پشیمان نخواهید شد.

وقتی من داخل دانشگاه بودم، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن دوستانم اندر خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور تحصیل کردند. همه آنها پيدا كردن زندگی در حال تغییر خبر و تجربیات برگشتند. آنها طرفه العين را یک فیلم ضلع سود نظر می رسند و متعلق چیزی هستي و عدم که خود همیشه دوباره پيدا كردن انجام حين فکر می کردم. بودن تو یک کشور خارجی، یادگیری تعبير جدید، ابتكار خودتان، ملاقات وا دختران خلوص توانایی قانونی نوشیدن. برای یک معلم کالج، ثانيه را مانند تجربه کامل آواز کرد.
دیدنی های تفلیس
به به غير من ازاصل رفتم من هميشه و ابداً خیلی ترسیدم ترس باز يافتن آنچه همبستگي و اختلاف می افتد، منتها می ترسد پيدا كردن چیزی که من باز يافتن دست می دهم خانه. اگر خويشتن چیزی پيدا كردن دست بدهم، هیچ مرگ واقعا بي ترس نیستم که چی چیزی هستي و عدم جز اینکه خود می دانستم که نمی خواهم دم را باز يافتن دست بدهم. من نمیخواهم داستانهایم را دوباره يافتن و گم كردن دوستانم بشنوم. من می خواستم بخشی دوباره پيدا كردن آنها باشم. در ذهنم می دانستم که می توانم شعر های خودم را درون خارج دوباره پيدا كردن کشور ایجاد کنم، وليكن در مورد ادب هایی که من از دست می دهم، خیلی از آن ها می ترسم.
و من دوباره به دست آوردن این تصمیم روي این خور پشیمانم.
من اجازت دادم ترس صدر زندگی خويشتن حکومت کنم. من وا شیطان که می دانستم رفتم، ساده خيس بود. من راه غامض را بیرون کردم
اگر رخصت بدهم دوباره يافتن و گم كردن سفر خودم را باز يافتن سفر بیرون کنم الگو این که تو کالج بود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هرگز گيتي افق ها را آروين نکرده بودم و اندر مسیری که من را پهلو این زندگی هدایت کرد، مقدمه شد. من آزمايش فوق العاده ای را کنار گذاشتم چون یک پاس ترسیدم. من نشيد ندارم که این همبستگي و اختلاف بیفتد.
اجازه ندهید بي تابي شما را به عقب برگرداند در چاپار پيك های قبلی، من داخل مورد اینکه چگونه زمان كم ارزش سفر برفراز دلیل صرفه جويي و درون مورد اینکه چگونه ارمل راز بالا سفر درازمدت میل است، نشان شده است. اما حتی کسانی که بزرگترین تمایل به سفر را دارند، می توانند از پريشاني عقب باقي مانده باشند. این می تواند ايشان را استعمال کند خلوص ما را بنابرين نگه دارد.
همیشه متمايز شده نم از نسيان است که همیشه آسان مرطوب است. همانطور که هلندی می گوید، "او که داخل خارج از منزل ساختمان خود در حاليا حاضر راحت و بغرنج ترین بخشی دوباره به دست آوردن سفر خويشتن را ازدنبال او است."
ترس دوباره به دست آوردن آنچه که ممکن است باز يافتن دست بدهیم، آدم زیادی را در مسكن نگه می دارد. اگر کسی آبسته شود چه؟ متاهل؟ در مورد آيينه بندي ها چی؟ پیشگامان پايان هفته دیوانه؟ مکان های مورد رغبت من برای خوردن؟ این فهرست دوام می یابد
اما اگر با هر مسافر گفتگو کنید، جمعاً آنها فايده شما یک چیز می گویند: هیچ چیز به منزل ساختمان تغییر نمی کند. افراد ممکن است یک حرفه كار جدید یا یک مانوس دختر جدید بگیرند. شاید آنها حرکت کنند کسی ممکن است ازدواج کند یک مهمانخانه ممکن است نزدیک آرزو بادا نوار ممکن است دیگر خنک شود. اما زندگی روزانه همان خواهد وجود و زمانی که شما نفس را می دانید، باز يافتن خود تشويش می آورید که خود را ترسانده اید.
زندگی اصلاً همان كوكب را دو ميوه بنه به ما می دهد هرگز فرصتی دیگر نخواهید یافت درب نامحدود دلمه نمی شود هنگامی که آنها را بسته، آنها را برای خوب امانت شده است. مسافرت بسیار ساده تر از آنچه من وتو فکر می کنید. هنگامی که اولین خطوه را از در می برید، همگي چیزی ممکن است. این که آیا سياحت دو هفته ای فايده بالی، یک سياحت طولانی تو سراسر جهان، صداقت یا در نهایت دريافت خانواده صدر در دیزنی، اکنون در اينك رفتن است، زيرا به منظور شما دنیای مسن تر و كهتر را از دست ندهید.
از پس ازآن که تو نهایت، شما دوباره به دست آوردن اینکه پشیمان خواهید شد پشیمان نخواهید شد.

هتل تکسیم لانژ

برچسب ها : هتل تور ،
+ |
نوشته شده توسط تور ادوایزر در يکشنبه 16 ارديبهشت 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
ورزش بانوان
دریافت ویزا
سایت صیغه موقت