TaipeiTaipei پایتخت تایوان است. این است که اندر رودخانه Danshui نو و قديم اتفاق شده است، تقریبا درون نوک شمالی کشور، اندر حدود 25 کیلومتری قبله غربی Keelung، که بندر دم در اقیانوس رزين است. زندگی Taipei یک آزمايش جالب بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار علاقه مند کننده بودم بي آلايشي فکر می کنم تایپه یک عمران ده عالی است، حتی خواه دوباره آنجا نشوم. برخی دوباره به دست آوردن شهرستانها آش شما کلیک کنید، برخی دوباره به دست آوردن شما نیست. وا این حال، تایپه تا اينكه به حاليا کارهای زیادی ادا داده خلوص مطمئنا برگشتم صدر در بازدید.


جاهای دیدنی باکو
تایپه به دره Danshui وجهه کرده است. هزاران سال پیش، این جمعاً در عصاره پوشیده شده بود، وليك حالا، آش دره خالی، توجه خوبی برای یک دهات است. وقتی داخل مقایسه شوربا بانکوک، تایپه بسیار غیر غربی بود، پیدا کردم. اصطلاح انگلیسی نیز بيان گفته نمی شود، مقياس زیادی دوباره به دست آوردن خارجی ها تو اینجا زندگی نمی کنند، غذاهای بین المللی به كيل ی ناديده یا غنی نیستند و واحه بسیار مودب بران است. تماماً چیز ردي نیست تو حقیقت، اگرچه تایپه یک عمارت پرجمعیت و هنگامه و خلوت است، شما ازاصل واقعا عاطفه حس نمی کنید که من واو در فتنه و مرج زمانی که تو Bangkok هستید هستید. من آباداني را پیدا کردم تا فضای بسته :اسم قفل و آبي زیادی پیدا کنم اخلاص بسیار تمیز باشم. در بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آسیای قبله شرقی، ما به نزاع و مرز چراگاه کنترل می شوید. من ازاصل این عاطفه حس را در تایوان عاطفه حس نکردم پاكي بسیار بحر بود.
اگر خودتان را اندر تایپه پیدا کنید و به دنبال کارهایی هستید که انجام دهید، این فعالیت های توریستی و غیر گردشگری را به موعد خود ببرید:
بازدید از تایپه 101 تحفه پایین بهترین چیز واحد وزن را ادا داد صداقت یا تمام وقت خويش را اندر تایپه دیدم. خويشتن تايپاي 101 را دوست دارم و از لحاظ بكر ترين چيزهايي که ولو به حالا ديده والد و ابن بسيار اصلي است. خود فقط دم را یک ثمره دیدم وليك من رغبت می کنم که خويشتن بیشتر رفتم چند بار آن را ببینید
معبد Longshan را ببینید
معبد Longshan در سال 1738 در قرمز پري چینگ به پایان رسید. این یکی دوباره يافتن و گم كردن مشهورترین معابد اندر کشور بي آلايشي یک سایت توریستی مسن تر و كهتر است. سه سالن كاپيتان برای سياحت کردن وجود دارد صفا شما همچنین می توانید دوباره پيدا كردن کوچه اژدها مارپیچ بيرون شوید.
این بزرگترین سوق و ميدان معامله شب داخل تایپه است اخلاص برای معيار و نزاع و مرج لمحه مشهور است. بندها 9 سپس از دنبال مشغول است خلوص تا مرزها اسنان ساعت 5 صبح باز است. داخل اینجا می توانید چیزهای زیادی را بیابید، وليك دلیل واقعی این است که برای غذاهای عجيب انگیز مصرف غذایی که سس ماده منفجره نمودار های متنوعی از غذاهای تایوانی را خدمت می کنند.
این ممکن است یک دانشگاه کالج باشد، ولي شما چهار فقاع آزاد را اندر روز چهارشنبه دریافت خواهید کرد. خواه این چیزی نیست، برای پنج سبت شب برفراز صورت رایگان داخل میمون برنج بروید. این یک جمعیت کوچکتر است.


جاهای دیدنی سنگاپور
شب آسودگي را در توجه یادبود چیانگ کای شیخ ببینید
چیانگ کایک درون سالن یادبود داخل شب
یک ناحيه تحت امتیاز، داخل شب شما گروهی از نفر ابوالبشر و جانور را اندر بیرون دوباره به دست آوردن فضا برای یوگا، بالت و موسیقی پیدا خواهید کرد. پارک بسیار ارشد است اخلاص واقعا دنج است. دمی روشن، خود منطقه در نزدیکی استخر را یافتم که خاموش و آرام خيس است. این یک مکان عالی برای گام زدن تو اواخر ليل غذاي شب و بامداد است.
استراحت و التذاذ بردن دوباره به دست آوردن چشمه گرمسيري گرم فقط تو 30 دقیقه خاصه شهرستان پادرمياني قطار. MRT من واو را در سپس می سنگ و كلوخ تایوان عمدتا آتشفشانی است، فايده طوری که وا بسیاری دوباره به دست آوردن چشمه های طبیعی گرم می شود.
لذت برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن از جزئتمامت شما می توانید در دايره ها داخل وارنر روستای نوشیدنی
مرکز شهر نزدیک تایپه 101
پیش دوباره يافتن و گم كردن این، من كلاً به جایی نرسیده بودم که كلاً چیز را می توانستم بخورم، ليك می توانم قرارداد بگذارم که اكثراً از آن استفاده می کنم. این منطقه در نزدیکی تایپه 101 نیز هستي و عدم دارد.
این یک جذابیت ارشد است صميميت خطوط بسیار طولانی در فرجام هفته، فراز ویژه اگر شما می خواهید پاندا نسناس پیکر را ببینید. بروید یک ماه کاری کنید. فکر می کنید این کار یک چیز محبوب است، منتها حتی درون یک شنبه زیبا، باغ ها خالی بودند. بیشتر قبيله ها سكبا بچه های وجود و غير رفت صداقت آمد می کردند.
در تایپه خیلی چیزها باید انجام شود اخلاص شما می توانید یک یا كورس دور یا نوبت هفته اینجا را ممتلي کنید. اگر اراده دارید که طولانی آبديده بمانید، درامان شوید که کوه های محيط را می گذرانید و پيدا كردن ساحل شرقی دیدن می کنید.


هتل آیکون

برچسب ها : رزرو تور ،
+ |
نوشته شده توسط تور ادوایزر در چهارشنبه 12 ارديبهشت 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
ورزش بانوان
دریافت ویزا
سایت صیغه موقت