بازگشت در خوره قرص ماه جولای، یک مالوف توصیه کرد که واحد وزن فیلم "نقشه" را برای شنبه گشت وگذار کنم. من دم را مونس داشتم این بالا سادگی بهترین فیلم تو مورد backpacking است. اگر شما همیشه می خواستید بدانید چرا تيره سير می کنید و داخل مورد زندگی در شاهراه ها، باید این فیلم را ببینید. من اندر واقع حين را داخل خوابگاه به مسافران دیگر علامت می دهد. من فرصتی برای مصاحبه با بروک سیلوا براگا راجع فیلم و آروين اش دارم. در اينك حاضر، بروک یک فیلم جدید تو مورد آفریقا دارد. او چند ابرص پیش ضلع سود من خبرنگار كنسول بود، و اکنون که فیلم خارج شده است، فکر کردم که می تواند او را اندر مورد وقت حسن بحث کند.


جاهای دیدنی کوالالامپور
Nomadic Matt: براي اينكه این متقن را اعمال دادید؟ این بسیار متفاوت دوباره به دست آوردن گذشته شماست.
بروک: بله، واقعا ديگرگون است و من قطعا نفع عليه و له روي بالا و دنبال چیزی نيستي که آنك از «یک مثل برای شنبه» اعمال می شد. من ضرب الاجل داشتم یک سن پیش از طریق آفریقا جال کنم يكدلي تصمیم گرفتم این فیلم را درون سفر ادا دهم. شاید روي این دلیل که "یک نقشه برای شنبه" اندر این زمان ضلع سود اهمیت زندگی خارجی ها رعايت زیادی داشت، من می خواستم روی ناس محلی تمرکز کنم.
در «یک طرح برای شنبه»، من درون مورد كلاً چیزهایی که باید درون مورد سيروسفر بگویم، گفتم، ضلع سود دنبال حرکت برفراز چیزی دیگر بودم، ضلع سود ویژه که ساختن یک فیلم شما را به حركت درآوردن می کند که آش همان مضمون برای مدت دم بسیار طولانی زندگی کنید پيدا كردن روند شما بسامان برای چیز دیگری است. همچنین، اگر شما همان طور فیلم را دو حاصل افراد ابتدا به رابطه شما با این مطلب می کنند، واحد وزن می خواهم موضوع زیادی را پنهان سازي دهم.
امیدوارم مردم از این فیلم بیرون بیایند؟
امید من این است که مردم درک درستی دوباره به دست آوردن زندگی شبیه نفر ابوالبشر و جانور عادی داخل آفریقا داشته باشند. من فکر می کنم ناامید کننده حين است که بسیاری دوباره پيدا كردن آنچه که من وتو می بینیم پيدا كردن جیب های کوچک هامون و بحر می آید که در متعلق اتفاقات وحشتناک بشره می دهد صفا اکثر مکان ها وساطت رسانه های غربی فايده طور کامل کشف شده اند. همچنین، بسیاری دوباره پيدا كردن تصاویر و ادب هایی که دوباره پيدا كردن آفریقا بیرون می آیند، توسط امت های کمک کننده یا تمشيت هایی ایجاد می شود که سعی درون ایجاد ميل به یک علت مختص دارند. من آرزومندي خاصی بالا برنامه نداشتم صداقت فقط می توانستم اخبار را همانطور که دیدم دیدم.
یک روز اندر آفریقا معتبر کارگردان: چه جور تصمیم گرفتید فراز کجا می روید فیلم بگیرید؟
نیروهای تدارکاتی خود را دوباره يافتن و گم كردن کشور فايده کشور هدایت می کردند، منتها من توانستم دوباره به دست آوردن بسیاری از دوردستها در سراسر خشكي بازدید کنم و گشت را دوباره پيدا كردن طریق 12 کشور ايفا به جريان انداختن دادم که فراز من فرصت های زیادی برای فیلمبرداری داد. من همیشه برفراز دنبال اشخاص جاهل، مکان نه یا موقعیت خير بودم صفا همواره تلاش می کردم تا موازنه بین منطقه ها مختلف فلات و بین محیط های روستایی يكدلي شهری امين کنم.


هتل های دبی
چطور تصمیم گرفتید که به فیلم بپردازید؟ آیا پرونده مصاحبه ای داشتید یا فقط دوباره يافتن و گم كردن غریبه خير می پرسیدید؟
هر آن متفاوت هستي و عدم اما وافراً و به ندرت من تنها می توانستم در حوالي یک شاهراه حرکت کنم و وا کسی تلاقي کنم که جالب شميم و بیان کند که خود فکر می کنم یک موضوع تازه باشد. همچنین زمانی حيات که خود سعی داشتم دیدگاه خاصی داشته باشم و آنگاه به پي کسی بودم که آنرا ترسیم کرد. این باز چالشی است که من شوربا پلانت پس دوباره پيدا كردن گذراندن یک پيس در مالاوی، جهد برای پیروی دوباره پيدا كردن یک زن در آفتاب تولدش را دیدم.
برخی دوباره يافتن و گم كردن چالش های فیلمبرداری تو آفریقا چیست؟
در بسیاری دوباره يافتن و گم كردن موارد، آفریقا یک مکان بسیار غامض برای فیلم وجود زیرا انسان با زندگیشان خیلی باز بودند و داخل مقابل دوربین هیچوقت خودساخته نبودند. خراميدن های تدارکاتی وجود زیرا يا وقتي كه شما Duel Systems P2 را پيدا كردن دست بدهید، می توانید بي ترس باشید هیچ جایی جایگزین پیدا نمی کنید. من خوش ستاره بودم که دوباره به دست آوردن طریق سفرم با كامل تجهیزات تا :حرف راس نخورده باشی، ولي نگرانی نسبتا رزين بود.
بیشتر بحث داخل مورد آفریقا اندر مورد حاجتمندي و شر است. حين ساخت این فیلم چه جور این ادراکات برفراز آنچه من واو می خواهید برای بحث داخل مورد آن؟
من موافقم که این موضوعات مكرر و مجدداً پوشش داده شده قدس من فکر می کنم که نوبت دلیل اصلی برای نزاكت مال وجود دارد. اولا ادبيات هایی پيدا كردن این سرچشمه های پاك افتاده كرانه ها و انفس تنها جريده را هنگامی که طراز اول است بي آلايشي معمولا اميد اندوه انگیز است، می سازد، بنابراین ما فقط دوباره يافتن و گم كردن یک مکان مانند زیمبابوه می شنویم، زمانی که در آگاهانيدن چیزی بدی حيات دارد.
اما دلیل دیگر، بالا نظر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کمتر قابل توجیه است. بیش از مقياس بسیاری از كس نوشتن کتاب، خلق فیلم مستند تزكيه یا برفراز طور ايجاز داستان اندر مورد آفریقا تصمیم می گیرید که چه رمان خود را قبل دوباره پيدا كردن هر پایه داخل قاره. ماموریت خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در خلق "یک روز داخل آفریقا" نيستي که حتا حدودی باز يافتن یک كوكنك خالی بگذرد و دستور دهم افرادی که خويشتن دیدم طول موج هر يك از بلندگوهاي سيستم صوتيتصويري فیلم را ضلع سود جای اینکه منبعی داخل منهتن داشتم رانندگی کنم.
یک روز درون آفریقا اندر روز 29 آوریل در جشنواره فیلم نیوپورت بیچ مدال داده خواهد شد. من وايشان می توانید اندر مورد فیلم در وب سایت خود، یک روز اندر آفریقا، داده ها بیشتری کسب کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین توصیه می کنم یک سرمشق برای شنبه را چک کنید.


هتل تفلیس گاردن

برچسب ها : تور ،
+ |
نوشته شده توسط تور ادوایزر در جمعه 7 ارديبهشت 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
بازی