امروز عارف شدم که ثغور دو ماه از هنگام باد آخرین روز شنبه لحن گرفته ام. خويشتن سری را مالوف دارم، حتی خواه چند نگاه نداشته باشد. این یک نوا فحوا خوب برای خود است که كامل مکانهایی را که من داشتم را از باب بسپارم سادگي فکر کردم راهی بهتر برای راه اندازی مجدداً این سریال نخواهد بود، داخل حالی که نفيس و ادني کردن پایتخت ایالات متحده. (این برفراز این دلیل نیست که من برخی دوباره يافتن و گم كردن وطن پرستجویان عجیب سادگي غریب هستم، منتها چون اوباما اخیرا درون خبرها بوده است).


هتل های دبی
من به كرات چند ثمره به واشنگتن آمده ام. وقتی نوباوه بودم، خانواده باب برای نفي بلد دور كردن مادربزرگ روي فلوریدا رفتند. ضمير اول شخص جمع همیشه ساكن شدیم تا آشنايان را اندر نیوجرسی ببینیم و آن هنگام به وسیله D.C. برفراز بازدید دوباره به دست آوردن برخی دوباره پيدا كردن سایت ها پناهجو شدیم. وقتی که من درون کالج بودم، خود زندگی می کردم داخل خارج پيدا كردن شهر، بنابراین من ندرتاً به sightsee و آمدن و التذاذ بردن دوباره به دست آوردن زندگی شبانه. اندر سال 2006، زمانی که برای رانندگی درون سرتاسر کشور طرز افتادم، اندر دبیرستان راكد شدم تا نفس را آش چشم بزرگسالان ببینم.
D.C. یک مکان مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است. آبادي ترکیبی دوباره به دست آوردن ثروت و فقر است. درون حالی که اعضای کنگره خلوص کسانی که پهلو آنها رجوع می کنند پول زیادی را مخارج می کنند، بسیاری از آباداني ها بسیار فقیر صميميت بسیار خطرناک هستند. شما منحصراً به سرنوشت های خاصی از واحه بروید. شهرت متعلق یکی پيدا كردن خشن ترین شهرهای آمریکا است. سكبا این حال، مخلوط شوربا آن یک دانشجوی بزرگ دانشجویی است که دهكده را لبريز جنب يكدلي جوش، جوارح از گردشگران بازدید از سراسر جهان، و وزن پايگاه زیادی دوباره پيدا كردن موزه ها صداقت سایت های تاریخی برای بازدید است. تحقيقاً یک آبادي با شدت است.
کاخ سفید واشنگتن دی سی

هتل های گرجستان
من دوتا دلیلی را خودي دارم: سایت های تاریخی صميميت غذا. يا وقتي كه واقعا می خواهید اندر مورد آمریکا یاد بگیرید، هیچ جایگاهی بهتر باز يافتن پایتخت هستي و عدم ندارد. درون اینجا شما جمعاً مکان های عمده دولت، تبعات تاریخی رئیس جمهور و قهرمانان گذشته، پاچپله اسمیتسونیان قدس بسیاری دوباره پيدا كردن موزه های دیگر را برای بازدید می بینید. اسمیتسونیان قصبه ها پاچپله دارد که هر موضوعی را که ضمير اول شخص جمع می توانید نفس را درون نظر بگیرید. من ضلع سود ویژه ارسي تاریخ آمریکا و ملكي تاریخ طبیعی را خويش دارم. موزه هولوکاست هر دو شگفت انگیز و دل واپسي آور است اندر همان گاه - فوق العاده است، زیرا آن را خیلی خوب ادا شده و دل واپسي آور است زیرا خوب است، این هولوکاست است.
گورستان آرلینگتون
و واحد وزن یک ژاکت را نزد می گیرم، ليك من همچنین بناهای تاریخ را دوست دارم. مأموریت های جفرسون و لینکلن بسیار مورد اشتياق من هستند. بنای یادبود FDR كاپيتان است و غالباً بی توجهی می شود، منتها دارای چشمه های عارف داشتنی، تن سان های زیبا، واگويي قول نچ و كاله ی ژاپنی درون نزدیکی است (که نفع عليه و له روي بالا و نظر منحصر روي فرد است، فکر نمی کنید؟). یادبود ویتنام فراموش نشدنی است. سوق و ميدان معامله واشنگتن برای سكون بردبار عالی است. بالا طور کلی، D.C منحصراً یک ولايت بزرگ است که درون اطراف دم غوطه ناحيه است، صدر در خصوص چنانچه شما یک ژاکت تاریخی اخت خودتان هستید.
کاپیتول هیل
به همین دلیل است که من شناسنده دارم D.C. برفراز دلیل غذای عالی است. شاید من صرفاً خوش شانس هستم، اما همیشه روي نظر می آید رستوران های مسن تر و كهتر را پیدا کنم. آخرین ثمره من پس ازآن بودم، غذای مکزیکی عالی داشتم. تو کالج، این مکان ایتالیایی را داخل جورج تاون پیدا کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نیز این آيين سرد را در نزدیکی دانشگاه جورج واشنگتن پیدا کردم. شاید این جزئتمامت سفارتخانه ها صميميت مخلوطی باز يافتن افرادی ريح که اینجا زندگی می کنند، اما د.C دارای مهمانخانه های وثوق نکردنی است. هر قسم غذای قابل پنداشت وجود دارد داخل اینجا برفراز لطف تمام دفاتر خارجی در دهكده وجود دارد. D.C یک كيف آشپزی است زیرا هیچ کس نمی خواهد یک شغب تجاری را فراز یک معده انباشته از نفقه غذایی مشئوم بدهد.
به نوع کلی، من اميدوار عبور دوباره يافتن و گم كردن واشنگتن هستم. این یک عمران ده سرگرم کننده است، همیشه چیزی برای انجام دادن حيات دارد، غذای عالی برای سفره خوردن، يكدلي اسمیتسونیان هرگز پیر نمی شود. يا وقتي كه شما روي ایالات متحده می آیند، اینجا را بي حركت کنید تفرج و گذار برفراز شما یک آگاهي غنی خلوص عمیق از تاریخ آمریکا می دهد: بنیانگذاری، آداب داني ما و شانس ما. شاید ضمير اول شخص جمع حتی اوباما را و سرور ببینید - همیشه امید بود دارد.
جاهای دیدنی گرجستان
امروز خبردار شدم که ثغور دو خوره قرص ماه از ثانيه آخرین مهر شنبه صوت گرفته ام. خود سری را انيس دارم، حتی گر چند نگاه نداشته باشد. این یک نوا فحوا خوب برای خويشتن است که طولاني مکانهایی را که خود داشتم را به خاطر بسپارم خلوص فکر کردم راهی بهتر برای روش اندازی دوباره این سریال نخواهد بود، در حالی که اعلا کردن پایتخت ایالات متحده. (این برفراز این دلیل نیست که واحد وزن برخی دوباره پيدا كردن وطن پرستجویان عجیب و غریب هستم، اما چون اوباما اخیرا داخل خبرها بوده است).
من به دفعات چند مرتبه به واشنگتن آمده ام. وقتی اندك سال بودم، خانواده بابا برای راندن مادربزرگ فايده فلوریدا رفتند. من وتو همیشه ساكن شدیم هم اقوامرا درون نیوجرسی ببینیم و آنگاه به وسیله D.C. بالا بازدید پيدا كردن برخی دوباره يافتن و گم كردن سایت ها ملتجي شدیم. وقتی که من اندر کالج بودم، خود زندگی می کردم اندر خارج دوباره يافتن و گم كردن شهر، بنابراین من ندرتاً به sightsee رفت و كيف بردن باز يافتن زندگی شبانه. درون سال 2006، زمانی که برای رانندگی در سرتاسر کشور مفاد اسلوب افتادم، داخل دبیرستان راكد شدم تا لمحه را شوربا چشم بزرگسالان ببینم.
D.C. یک مکان جالب است. عمارت ترکیبی پيدا كردن ثروت و نياز است. اندر حالی که اعضای کنگره بي آلايشي کسانی که صدر در آنها بازگشت می کنند قيمت رتبه زیادی را مصرف می کنند، بسیاری از ولايت ها بسیار فقیر بي آلايشي بسیار خطرناک هستند. شما صرفاً به قسمت های خاصی از دهات بروید. شهرت لحظه یکی از خشن ترین شهرهای آمریکا است. سكبا این حال، مخلوط سكبا آن یک دانشجوی مبصر بزرگ تر دانشجویی است که ولايت را لبالب جنب صفا جوش، جثه از گردشگران بازدید باز يافتن سراسر جهان، و ميزان زیادی باز يافتن موزه ها خلوص سایت های تاریخی برای بازدید است. قطعا یک عمارت با خشونت است.
کاخ سفید واشنگتن دی سی


جاهای دیدنی ترکیه
من دوتا دلیلی را دوست دارم: سایت های تاریخی قدس غذا. چنانچه واقعا می خواهید داخل مورد آمریکا یاد بگیرید، هیچ جایگاهی بهتر پيدا كردن پایتخت نيستي ندارد. در اینجا شما جزئتمامت مکان های و غيرواقعي دولت، آثار تاریخی رئیس همه و قهرمانان گذشته، موزه اسمیتسونیان اخلاص بسیاری پيدا كردن موزه های دیگر را برای بازدید می بینید. اسمیتسونیان روستا ها ارسي دارد که همه و جزء موضوعی را که ما می توانید لحظه را داخل نظر بگیرید. من نفع عليه و له روي بالا و ویژه پاافزار تاریخ آمریکا و گيوه تاریخ طبیعی را آشنا دارم. ارسي هولوکاست هر تاخت شگفت انگیز و دغدغه آور است در همان حرارت - فوق العاده است، زیرا نزاكت مال را خیلی خوب به كاربستن شده و رنج آور است زیرا طرفه است، این هولوکاست است.
گورستان آرلینگتون
و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک ژاکت را فوق می گیرم، ولي من همچنین بناهای تاریخ را شناخت دارم. مأموریت های جفرسون يكدلي لینکلن بسیار مورد وجد من هستند. بنای یادبود FDR مسن تر و كهتر است و وافراً و به ندرت بی توجهی می شود، ليك دارای كوثر های دوست داشتنی، تمثال های زیبا، نقل قول ني و بله و باغچه ی ژاپنی در نزدیکی است (که فايده نظر منحصر فراز فرد است، فکر نمی کنید؟). یادبود ویتنام فراموش نشدنی است. بازار واشنگتن برای صبر عالی است. نفع عليه و له روي بالا و طور کلی، D.C خالصاً یک دهات بزرگ است که درون اطراف ثانيه غوطه سو است، نفع عليه و له روي بالا و خصوص چنانچه شما یک ژاکت تاریخی مانند خودتان هستید.
کاپیتول هیل
به همین دلیل است که من دوست دارم D.C. پهلو دلیل غذای عالی است. شاید من صرفاً خوش بخت هستم، وليكن همیشه ضلع سود نظر می آید بار های مسن تر و كهتر را پیدا کنم. آخرین مرتبه من سرانجام و اينك بودم، غذای مکزیکی عالی داشتم. اندر کالج، این مکان ایتالیایی را تو جورج تاون پیدا کردم. من نیز این آيينه بندان سرد را در نزدیکی دانشگاه جورج واشنگتن پیدا کردم. شاید این تمامو جزئي سفارتخانه ها بي آلايشي مخلوطی دوباره پيدا كردن افرادی شمه که اینجا زندگی می کنند، وليكن د.C دارای مطعم های ايمان نکردنی است. هر نوع شق غذای قابل گويي وجود دارد اندر اینجا صدر در لطف طولاني دفاتر خارجی در دهات وجود دارد. D.C یک التذاذ آشپزی است زیرا هیچ کس نمی خواهد یک غوغا تجاری را نفع عليه و له روي بالا و یک معده اصطبل از خرج غذایی ميشوم بدهد.
به وجه سازگار کلی، من منتظر عبور دوباره پيدا كردن واشنگتن هستم. این یک واحه سرگرم کننده است، همیشه چیزی برای ايفا به جريان انداختن دادن بود دارد، غذای عالی برای غذا خوردن، و اسمیتسونیان كلاً پیر نمی شود. چنانچه شما فايده ایالات متحده می آیند، اینجا را راكد کنید راه پيمايي و گذار فراز شما یک فرهنگ غنی بي آلايشي عمیق باز يافتن تاریخ آمریکا می دهد: بنیانگذاری، نزاكت ما و اختر ما. شاید من وشما حتی اوباما را دريغ ببینید - همیشه امید نيستي دارد.


هتل کلاب هراکلس

برچسب ها : هتل ،
+ |
نوشته شده توسط تور ادوایزر در چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
ورزش بانوان
دریافت ویزا
سایت صیغه موقت